Ekologiczna Drukarnia Wielkoformatowa
Zadzwoń - pomożemy wybrać:
691 636 661
FOTOTAPETA  OBRAZ  PLAKAT  NAKLEJKA
W 3 PROSTYCH KROKACH

Obraz

Obrazy w doskonały sposób podkreślają styl i charakter każdego wnętrza. Od zawsze były wyrazem elegancji i dobrego smaku. Obrazy świetnie sprawdzają się zarówno w nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych wnętrzach. Modne są tryptyki i obrazy wieloczęściowe, które mogą stanowić niebanalną ozdobę naszego domu. Obrazy to również niezawodny sposób na udekorowanie biura, kancelarii, jak i wnętrz o charakterze publicznym, np. hoteli czy instytucji.

Jeśli masz ulubione fotografie, grafiki lub reprodukcje znanych malarzy, my zmienimy je w artystyczną dekorację Twojego domu lub biura. Możesz wybierać w naszej galerii liczącej ponad 28 milionów zdjęć. Możesz również zlecić nam wykonanie obrazu z Twojego własnego zdjęcia. Zaskocz swoich bliskich lub przyjaciół. Obraz to doskonały pomysł na oryginalny prezent.

Krawędzie boczne obrazu są zadrukowane i naciągnięte na blejtram wykonany z wysokiej jakości drewna. Obraz od razu gotowy jest do powieszenia na ścianę, bez potrzeby oprawiania go w ramę.

Druk lateksowy i wysokiej jakości materiały sprawią, że obrazy będą zachwycającą ozdobą Twojego wnętrza przez wiele lat. 

Materiały:

  • Płótno poliester mat 250g/m2, 220g/m2 – płótno wykonane z poliestru, idealnie nadaje się do druku fotografii, grafik i obrazów. Ekonomiczna wersja druku fotoobrazów. Materiał gwarantuje wysoką jakość i wierne odwzorowanie kolorów. Duża odporność na wilgoć.

  • Płótno canvas mat/błysk 360g/m2 – płótno wykonane z bawełny, tusz dobrze wchłania się w materiał. Widoczna struktura płótna malarskiego w połączeniu z realistycznym drukiem lateksowym gwarantują niepowtarzalny efekt obrazu malowanego na płótnie. Możliwość bezpośredniego drukowania wszelkiego rodzaju fotografii, obrazów, grafik i reprodukcji. Płótno występuje w wersji błyszczącej lub matowej.

  • Płótno canvas 420g/m2 – wykonane z bawełny, wysokiej jakości płótno do wykonywania profesjonalnych wydruków.